Domy

Kompaktní dispozice, maximální soukromí

77 nadčasových domů

Hlavní zástavba je tvořena 6 typy rodinných domů o dvou podlažích, dispozicích 4+kk až 6+kk a podlahových plochách od 130 do 174 m². Z každého domu je přímý vstup na terasu, která propojuje dům se zahradou o rozloze od 71 do 279 m². Domy jsou po areálu rozmístěny tak, aby vznikl otevřený společný prostor, jehož vzdušnost podtrhuje věcná, funkční architektura.

Každý dům splňuje veškeré požadavky na současné bydlení: kompaktně pojaté dispozice, kvalitní standardy a soukromí obyvatel. Samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst: součástí domu je garáž a další 1–2 parkovací stání se nachází na pozemku domu. V rámci uzavřeného rezidenčního území vzniká i dostatek parkovacích stání pro návštěvy.

Funkčnost. Estetika. Jednoduchost.

Na hlavní obytný prostor díky francouzským oknům navazuje terasa se zahradou – interiér domu je tak vkusně propojen s exteriérem. Druhé podlaží každého domu nabízí dostatek místa pro 2 koupelny. Součástí kvalitních standardů jsou dřevěné podlahy, okna s izolačními trojskly zajišťující maximální tepelný komfort, příprava pro instalaci předokenních žaluzií s elektrickým ovládáním, v koupelnách velkoformátová keramická dlažba a sanita od renomovaných výrobců.

Každý pozemek je navíc vybaven retenční nádrží pro sběr dešťové vody, kterou lze využít pro závlahu zahrady. Nejen díky nadstandardní tepelné izolaci a oknům jsou domy zařazeny do energetické třídy B – velmi úsporné.